Bağımsız Makine Denetimler

Language: DEFRRU ESPNLAREN

Teslimattan önce İş Makinaları uzmanlığı

Kullanılmış bir inşaat makinesi almadan önce bunun bir üçüncü taraf tarafından incelenmesi gerekmektedir. Her yıl denetlediği 500'ün üzerinde birim ile MEVAS, Avrupa'nın önde gelen ağır ekipman denetleme şirketidir. Sahip olduğumuz mühendis ağı ile aşağıdakiler için teslimat öncesi denetimleri yapmaktayız:

  • hafriyat makineleri

  • beton pompaları ve kamyonlar

  • geri dönüşüm makinesi ve kaya delici

  • vinçler ve forkliftler

Sizin için hizmetlerimiz

MEVAS, Almanya merkezli bir ekipman denetim şirketidir. Kalifiye denetimci ağı ile birçok ülkede ekskavatörler, buldozerler veya kırma makineleri gibi kullanılmış ağır ekipmanları değerlendiriyoruz. MEVAS denetleyicileri, çeşitli hafriyat ekipmanları, jeneratörler, vinçler ve kamyonlar üzerine uzmanlaşmıştır.

Biz de sizin için türkiye'de çalışıyoruz. Buradaki raporlarımızın örneklerine bakın.

Ayrıca yol inşaatlarını ve geri dönüşüm makinelerini de denetliyoruz. Caterpillar, Komatsu, Liebherr, Volvo CE, Case, JCB ve benzeri farklı markaların ekipmanları üzerine uzmanız. Burada nasıl denetim talebinde bulunabileceğinizi okuyabilirsiniz.

Bilgileri buradan PDF olarak indirin

MEVAS herhangi bir ekipman alım satımı yapmaz. Ağır ekipman denetimi dışında başka bir faaliyetimiz bulunmamaktadır. (Burada bulabilirsiniz Kullanılan makineler ve Kamyon) Neden MEVAS'a güvenebilirsiniz? Türkiye'deki "Borusan Makina" ve "Caterpillar-Kullanılmış-Ekipman Şirketi" gibi büyük şirketlerle çalışıyoruz. Caterpillar ve Volvo makineleri üzerine uzmanız. Kullanılmış kamyonlar ve beton pompalarının denetimi konusunda uzmanlaşmış mühendislerimiz mevcuttur.

MEVAS, Almanya merkezli bir ekipman denetim şirketidir. Avrupa, ABD ve BAE'de bulunan kalifiye mühendislerden oluşan ağımızla çarpmalı kırıcı (konkasör), çeneli kırıcı, eleme makinesi ve konik kırıcı gibi kullanılmış geri dönüşüm ekipmanlarını denetliyoruz. Kalifiye mühedislerden oluşan ağımızla, yol vinçleri, engebeli arazi vinçleri, gezer köprü vinç ve kule vinç veya liman vinçleri gibi kullanılmış vinçlerin kalite ve durumunu onaylıyoruz.

Declaration about our cookie-policy and data protection terms english / deutsch.

Beispielbild