Określ wartość godziwą maszyn budowlanych

We have a new website. Please visit mevas.net

Zewnętrzne wsparcie dla instytucji finansowych

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową

Zapraszamy do współpracy Firmy leasingowe w celu zmniejszenia ryzyka nadmiernego wyposażenia urządzeń w osprzęt. Jeśli wartość początkowa urządzenia jest zbyt wysoka, wartość rezydualna jest również zbyt wysoka. Wycena wartości rezydualnych jest częścią usługi MEVAS. Gdziekolwiek jest zlokalizowana maszyna lub flota: ciężarówek, koparek, maszyn do budowy dróg lub innego sprzętu, to żaden problem dla naszego zespołu. Pracujemy bezpośrednio w terenie. Jako przykład możemy wymienić Caterpillar Financial w Europie dla której regularnie oceniamy pakiety maszyn i mamy referencje do wykonywania wycen parków maszynowych w wielu krajach. Więcej szczegółów...

Sprzedajesz lub kupujesz firmę budowlaną?

MEVAS pomoże skontrolować także większe floty maszyn górniczych, zakładów budowlanych i sprzętu do robót ziemnych. Często wymagana jest wycena maszyn budowlanych, aby uniknąć problemów z urzędem skarbowym. Kiedy maszyny są sprzedawane wewnętrznie, spółce zależnej lub w przypadku przeniesienia aktywów do firmy wynajmującej, wycena przez stronę trzecią pomaga uniknąć problemów podczas kontroli skarbowych. Jesteśmy ekspertami w zakresie stanu technicznego maszyn budowlanych.

Kontakt w różnych językach

Zapraszamy do kontaktu z naszym lokalnym inspektorem maszyn Adamem pod numerem telefonu +48 728 203 703 - w języku polskim. Nasze kierownictwo mówi po niemiecku i angielsku. Kontakt»

Declaration about our cookie-policy and data protection terms english / deutsch.

Taxateur bij de inspectie