Niezależne niemieckie maszyny budowlane

We have a new website. Please visit mevas.net

MEVAS to firma powstała w Niemczech w 2006 roku, aby oferować niezależne usługi kontroli używanego sprzętu ciężkiego. Jest to Firma zajmująca się oceną i stopniem zużycia ciężkich maszyn budowlanych i górniczych. Czy sprzęt jest gotowy do pracy? Czy wymagane są większe naprawy? Czy oferowana wartość jest realistyczna? Nasi inżynierowie posiadają bogate doświadczenie. Większość z nich ma wieloletni staż pracy na stanowiskach techników w Caterpillar, Komatsu lub w sieci dystrybucji dźwigów. Niektórzy z nich nadal naprawiają maszyny i ciężarówki. Przez 13 lat Inspektorzy MEVAS zweryfikowali ponad 8000 używanych maszyn budowlanych, dźwigów i ciężarówek. Uważamy, że jesteśmy największym dostawcą usług w tym sektorze rynku w Europie.

Dostępność usług

MEVAS jest niemiecką Firmą. Dla wielu osób jest to znak rzetelności i dokładności. Dokładamy wszelkich starań, aby potwierdzić ten stereotyp. Naszym celem jest ustanowienie standardów dla niezależnych inspekcji sprzętu w Europie. Nasi inspektorzy i technicy znajdują się w wielu krajach Europy, w tym również w Polsce, a w USA współpracujemy z firmą kontrolną Honestinspecctions. Oznacza to, że zwykle nie jesteśmy zbyt daleko od sprawdzanego sprzętu.

Niezależna strona trzecia

Podstawą naszej polityki jest absolutna niezależność od sprzedawców sprzętu. MEVAS i wszyscy zakontraktowani inspektorzy sprzętu nie są zaangażowani w handel maszynami. Nie otrzymujemy prowizji i nie zdobywamy wiedzy specjalistycznej w ramach przysługi. W rzeczywistości dokonujemy całkowicie bezstronnej oceny sprzętu. Sprawdzamy maszyny i konsultujemy się z kontrahentami. Nie robimy nic więcej.

Oceny maszyn dla firm ubezpieczeniowych i banków

Możemy pomóc Ci profesjonalnie, jeśli potrzebujesz określić wartość czasową maszyn budowlanych.

Declaration about our cookie-policy and data protection terms english / deutsch.

Taxateur bij de inspectie