Expert Maszyn Budowlanych

We have a new website. Please visit mevas.net

Koparki, spycharki, ładowarki.

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową

Jeśli potrzebujesz kontroli jakości koparko-ładowarki, używanej ładowarki kołowej lub koparki gąsienicowej, możemy pomóc, ponieważ jest to nasza codzienna działalność. Dokonujemy sprawdzenia parametrów roboczych maszyn, stanu zużycia połączeń ruchomych ramion roboczych czy oceny stanu zużycia podwozi gąsienicowych.

Ciężarówki i sprzęt do betonu

Tutaj znajdziesz odpowiedniego inspektora używanych ciężarówek. Technicy MEVAS znają ciągniki siodłowe, wywrotki, gruszki i pompy do betonu, dźwigi samojezdne. Nie ma znaczenia, jaki pojazd zlecisz. Możemy sprawdzić Mercedesa, MANa, Iveco, Scanię, Renault lub inne marki. Jesteśmy również wykwalifikowani do kontroli pomp do betonu Schwing, Liebherr, Stetter, Putzmeister lub Sanny.

Kruszarki i przesiewacze

Kruszarki i przesiewacze są trudne do oceny. To bardzo specyficzny sprzęt przy którym można napotkać ukryte problemy. Kruszarki stożkowe, szczękowe, udarowe i różnego rodzaju sita są sprawdzane przez naszych specjalistów. Mamy w tej branży ponad 10 letnie poświadczenie.

Przeglądy urządzeń dźwigowych

Niektórzy inspektorzy MEVAS zostali przeszkoleni w zakresie kontroli bezpieczeństwa i jakości dźwigów. Sprawdzanie czujników przeciążeniowych lub pomiar luzu na łożysku dźwigu to procedura, do której przywykli technicy. Kontrolujemy podnośniki koszowe i wózki widłowe o udźwigu od 1 do 100 ton.

Przeglądy i wyceny maszyn w Polsce

Jeśli wymagana jest wycena lub kontrola techniczna maszyn budowlanych w Polsce, możemy pomóc. MEVAS ma lokalnego inspektora w kraju ale również Niemiecki zespół (zlokalizowany w Dreźnie), również nie jest zbyt oddalony od maszyn w zachodniej części Polski. Więcej informacji o nas.

Declaration about our cookie-policy and data protection terms english / deutsch.

Taxateur bij de inspectie