Wycena Maszyny budowlane

Certyfikaty sprzętu ciężkiego dla potrzeb bankowości i leasingu

Aby ubiegać się o umowy leasingu finansowego dla ciężkich maszyn, takich jak dźwigi, koparki, samochody ciężarowe lub spycharki często wymagane jest, aby sprzęt był certyfikowany lub skontrolowany przez osoby trzecie. Większość lokalnych ekspertów nie jest wyspecjalizowana w tego typu sprzęcie oraz nie posiadają odpowiednich przyrządów i wymagają często wysokich opłat za inspekcję.

MEVAS jest firmą niemiecką, ale działamy na całym świecie. Dzięki sieci wyspecjalizowanych inspektorów zajmujemy się wyłącznie ocenami dla branży budowlanej, górnictwa i transportu bliskiego. Posiadamy inspektorów w różnych krajach i jesteśmy w stanie zaoferować certyfikaty stanu urządzenia za bardzo konkurencyjną cenę.

Pracujemy dla dużych firm finansowych, takich jak Caterpillar Financial lub Raiffeisen Leasing. Nasi eksperci wykonują absolutnie bezstronne inspekcje i nasze raporty wyznaczają standardy w tej branży. Jako instytucja finansowa lub firma leasingowa możecie zmniejszyć ryzyko finansowania maszyn których stan faktyczny nie pokrywa się z ceną rynkową. Jesteśmy w stanie nie tylko wykonywać inspekcje kondycji maszyn, wycena wartości rezydualnej jest częścią naszej działalności.

Jako dealer czy uzytkownik maszyn budowlanych czesto spotykasz sie z sytuacjami gdy: Znalazles oferte na uzywana maszyne w internecie lub w inny sposob. Chcialbys ja kupic, ale nie masz czasu by ja sprawdzic osobiscie. Maszyna znajduje sie daleko i nie znasz osoby, ktora ja oferuje. Obawiasz sie ryzyka, ze nie otrzymasz tego czego oczekujesz. Chcialbys dostarczyc swojemu klientowi niezalezny raport oceny stanu technicznego maszyny. To doskonaly powod by skontaktowac sie z MEVAS

Przeprowadzamy niezalezne inspekcje oraz swiadczymy uslugi dla dealerow maszyn

Za dobra cene otrzymasz profesjonalny raport o stanie maszyny, komplet zdjec i pomiary stanu podwozia oraz szacunkowa ocene jego dalszej zywotnosci. Mozemy ci pomoc przy transporcie i zaladunku oraz przy wypelnianiu dokumentow celnych. Możemy pomoc wykonac profesjonalna inspekcje, testy oleju (SOS) i odczyty komputerowe dla duzych i malych maszyn budowlanych przez lokalnego specjaliste. Znamy zasady i mozemy pomoc przy dostawach maszyn do USA i Australii. Mozemy rowniez byc twoimi oczami podczas aukcji maszyn budowlanych - nie ruszajac sie z domu mozesz spokojnie brac udzial w aukcji..

Kup swoja maszyne bezpieczniej

Wolfgang Bühn ma ponad dwudziestoletnie doswiadczenie z maszynami budowlanymi. Szesc lat byl operatorem maszyn, 14 lat pracowal dla firmy Zeppelin - dealera maszyn Caterpillar w Niemczech. Przez ostatnie 9 lat pracy w Zeppelinie zajmowal stanowisko Managera Sprzedazy i Exportu Uzywanych Maszyn Budowlanych. Firma Mevas rozpoczela swoja dzialalnosc we wrzesniu 2006 roku.

Zapraszam do kontaktu z nami www.mevas.eu

Wycena wartości sprzętu ciężkiego

Certyfikacja stanu technicznego

Wycena kosztów napraw

Odzyskiwanie maszyn i samochodów ciężarowych  

Mowimy po niemiecku, angielskim hiszpansku i francusku.

Declaration about our cookie-policy and data protection terms english / deutsch.

Crusher Inspection