Expert Maszyn Budowlanych

Inspekcje Ciężkiego Sprzętu i Maszyn Budowlanych

Mamy nową stronę internetową z informacjami w języku polskim.

Kim jesteśmy? MEVAS to niemiecka firma z 15-letnim doświadczeniem, zajmująca się profesjonalną inspekcją ciężkiego sprzętu. Nasi inspektorzy są ulokowani w wielu krajach, ponieważ zawsze chcemy być blisko naszych Klientów. Dobre praktyki zawodowe, wiedza i doświadczenie połączone z niemiecką precyzją i rzetelnością sprawiły, że zaufali nam klienci z całej Europy i na świecie. Jeśli chcesz skontrolować stan ciężkiego sprzętu, maszyn budowlanych, dźwigów, techniki górniczej czy samochodów ciężarowych nie wahaj się do nas napisać. Oferujemy także darmowe konsultacje w zakresie wyboru urządzeń, maszyn, kruszarek i technologii obróbki materiału dla małych firm i przedsiębiorstw.

(Przepraszamy. To jest strona docelowa, a język został przetłumaczony przez komputer. Lepiej przeczytać angielską wersję naszej strony.)

Co oferujemy?

Wykwalifikowani inżynierowie MEVAS codziennie prowadzą inspekcje ciężkich sprzętów oraz oceny stanu nowych i używanych maszyn. Przeprowadzimy także kontrolę wewnętrznych systemów elektronicznych twoich urządzeń. Oferta opiera się na największym w tej branży doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, co pozwala nam przeprowadzić profesjonalne inspekcje obejmujące między innymi: koparki, spychacze, traktory czy buldożery.

Chcesz kupić lub wynająć maszyny budowlane?

Uważaj na nieuczciwych sprzedawców! Inżynierowie MEVAS znają ciężkie maszyny i pojazdy od podszewki i pomogą Ci dokonać właściwego wyboru. Nasze usługi of pozwolą Ci zaoszczędzić zbędnych wydatków. Nie przepłacaj za używany sprzęt- poznaj jego rzeczywistą wartość i szacowane koszty ewentualnych napraw.

Inspekcja dźwigów, przenośników, urządzeń dźwigowych i przeładunkowych

Prace na wysokości przy użyciu dźwigów i urządzeń podnośnikowych należą do prac o dużym ryzyku. Odpowiednio wykonana inspekcja i kontrola zapewnią bezpieczeństwo i niezawodność działania twojego sprzętu oraz zgodność prac z wymogami prawnymi. MEVAS pomoże zlokalizować ewentualne usterki i ocenić stan zużycia poszczególnych części urządzeń.

Maszyny górnicze, wiertnie

Prowadzimy inspekcje maszyn górniczych np. Komatsu czy Caterpillar oraz sprawdzamy wiertła do prac odstrzałowych, sprężarki i generatory. Odpowiednie sprawdzenie urządzeń pozwoli zapewnić bezpieczeństwo i uniknąć zbędnych kosztów przestoju maszyn w przyszłości.

Kontrola betoniarek, pomp do betonu, cementowozów...

Jesteś właścicielem takich pojazdów? Przeprowadzimy ocenę stanu technicznego w Twojej firmie. Mamy doświadczenie w inspekcji marek takich jak Putzmeister, Liebherr, Sanny, Schwing i wielu innych.

Zapisz te informacje jako plik PDF

Declaration about our cookie-policy and data protection terms english / deutsch.

Taxateur bij de inspectie