Znalec Stavebni Techniky

We have a new website. Please visit mevas.net

Inspekce těžké techniky

Potřebujete zkontrolovat stav vaší těžké techniky? Ať máte bagr, jeřáb, těžební techniku nebo třeba vozový park kamionů, společnost Mevas je vaší nejlepší volbou. Jsme lídrem na trhu v oblasti profesionální technické kontroly těžké techniky. Máme síť specializovaných inženýrů po celé Evropě. Naši technici poskytují špičkové služby za dostupné ceny a šetří klientům peníze i starosti.

Kontrola techniky pro zemní práce

Naší hlavní specializací jsou kontroly použité stavební techniky jako jsou bagry, nakladače, buldozery, stroje na stavbu silnic a silniční shrnovače. Vyznáme se například ve značkách Caterpillar, Hitachi, Volvo, ale i v mnoha dalších. Stavební stroje pro vás zkontrolujeme téměř kdekoli po celé Evropě.

Kontrola jeřábů a zvedací techniky

Máte pojízdný nebo věžový jeřáb nebo třeba zvedací vozík, který potřebuje zkontrolovat? Hodláte koupit použitou techniku a nejste si jisti stavem a cenou? Naši technici jsou tu pro vás, jsme absolutní špička v tomto oboru. Důkladnou kontrolou pro vás odhalíme nejenom závady ale také skutečný stav opotřebení součástek, řetězů atp.

Kontrola kamionů, pojízdných míchaček, čerpadel betonu

Provedeme inspekci vozového parku vaší stavební či dopravní firmy, stejně jako techniky, kterou zvažujete nakoupit z druhé ruky. Vyznáme se mimo jiné v kamionech Mercedes, Iveco, Man, v míchačkách a čerpadlech betonu a betonových směsí značek Putzmeister, Liebherr, Sanny, Schwing.

Ocenění použité techniky

Náš specialista provede důkladnou inspekci techniky, kterou vlastníte nebo hodláte koupit, předloží vám detailní zprávu s fotodokumentací, s odhadem skutečné ceny stroje v daném stavu a s doporučením všech oprav a odhadem cen oprav. Cena našich služeb je zanedbatelná ve srovnání s tím, kolik peněz našim zákazníkům zpravidla ušetříme.

Vyšetření příčin technických závad

Máme více než 30letou praxi v technické inspekci strojů. Velkou pozornost věnujeme vzdělávání našich techniků formou specializovaných školení. Je váš stroj porouchaný a žádný technik si s ním nevěděl rady? Náš specialista provede pečlivou analýzu, identifikuje skutečnou příčinu závady a vše vám vysvětlí v detailní a přehledné zprávě.

Neváhejte se na nás obrátit ohledně našich cen. Nastiňte nám, jakou techniku potřebujete zkontrolovat, do kdy to potřebujete, a my vám obratem odpovíme.

Služby pro finanční instituce a pojišťovny

Dokážeme si poradit i s opravdu velkými zakázkami. Techniku kontrolujeme například velkým finančním společnostem jako je Caterpillar Financial, které disponující rozsáhlými vozovými parky. A profesionální inspekce techniky vykováváme i pro potřeby pojišťoven.

Uložte PDF s těmito informacemi

Declaration about our cookie-policy and data protection terms english / deutsch.

Taxateur bij de inspectie