Muayene makineleri, forklift, vinç, kamyon

Makineleri ve kamyonlar için Değerleme

Avrupa'da veya başka bir yerde ikinci el makine satın almak için gidiyoruz? Satıcı güvenebilirsiniz eğer bilmiyorum. O ona para göndermek için bir risk midir? Eğer şirket Mevas arayabilirsiniz kullanılan ekipman ithalatı ile destek gerekiyorsa. Biz ağır makine alımı bir başarı yapmak için yardımcı olabilir.

Kim Mevas ve nerede çalışır?

Mevas bir Alman şirketidir. Biz inşaat makineleri, kamyon ve vinçler her türlü teslimat öncesi muayene konusunda uzmanlaşmıştır. Biz birçok ülkede mühendis bir ağ var. Mevas Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Almanya, Macaristan, İtalya, Litvanya, Portekiz, Katar, Umman, İsveç, Türkiye, İran, Irak, Mısır, Polonya, Rusya, Birleşik Krallık, Hollanda, Emirates büyük makinelerin denetimler yapıyor. İspanya, Norveç, Slovenya, Slovakya ve diğer bazı ülkelerde.

Makinede Ne tür değerlendirebiliriz?

Biz ekskavatörler, lastik tekerlekli yükleyiciler, buldozerler, traktör, parça yükleyiciler, asfalt döşeme, kırıcılar, vinçler, yıkım ekskavatör, hafriyat makineleri, motorlu greyderler, makaralar ve diğer ekipman ile tecrübeye sahip. Biz kamyon, mikser kamyon, beton pompaları, yangın kamyon ve süpürme makineleri üzerinde inceleme yapabilirsiniz.

Bizim deneyim ve uzmanlığından yararlanın

Size iş için en iyi çözümü bulmak için yardımcı olabilir. Mevas mühendisleri inşaat sektöründe uzun bir deneyime sahip. Biz işiniz için en iyi seçim olabilir hangi makinenin biliyorum. Her inşaat çalışmaları için farklı bir boyutta belirli makineler mevcuttur. Biz sizin uygulamanız için doğru inşaat makine seçmek için size yardımcı olabilir. Eğer bir taş ocağında ya da bir madende çalışmak durumunda, bir delik kazmak gerekiyorsa, biz en iyi kullanılan inşaat makine seçmek için yardımcı olabilir. En iyi makineyi buldum sonra biz teslim edilmeden önce sizin için bir inceleme yapabilir. Bu şekilde size para için iyi bir makine alacak.

Biz İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca dil konuşuyoruz.

Makinelerin Kargo, yedek parça satışı

Mevas ülkenize makine nakliye konusunda tavsiye ile size destek olabilir. Biz yedek parçaları bulmak için yardımcı olabilir. Biz dünya çapında birçok uzman biliyoruz ve size ihtiyacınız makineyi bulmak için yardımcı olabilir. Bu nakliye için port ulaşana kadar Mevas kargo anket yapabilirsiniz. Biz güvenli bir makine ithalat yapmak için yardımcı olacaktır.

MEVAS has a lot experience with machines of Caterpillar, Volvo, Komatsu, Terex, Liebherr, Case, CNH, New Holland, Hitachi, Grove, Tadano, Faun, Bomag, Voegele, Putzmeister, Schwing, Mercedes Benz, MAN. Call us to get more info about the service we can offer. On our contact page you can find all possibilities to get in contact with MEVAS.

Inspection info in various languages

We have added some basic info about Mevas Machinery inspections. You can find informations in Armenian, Azerbaijani, Estonian, Georgian, Dansk, Hebrew, Hindi, Indonesian, Malay, Korean, Mongolian, Swahili, Finnish, Swedish, Tajik, Thai, Turkish, Uzbek, Vietnamese, Kazakh , Serbian and Malaysian language.

Declaration about our cookie-policy and data protection terms english / deutsch.

Beispielbild