מכונות בדיקה, מנוף, משאית

הערכה ולמכונות ומשאיות

האם אתה הולך לרכוש מכונה יד שנייה באירופה או במקום אחר? אתה לא יודע אם אתה יכול לסמוך על הספק. האם זה סיכון לשלוח לו כסף? אם אתה זקוק לתמיכה ביבוא של ציוד המשמש אתה יכול להתקשר MEVAS חברה. אנחנו יכולים לעזור לך לבצע הרכישה של ציוד כבד הצלחה

אנחנו מצטערים. זהו דף נחיתה והשפה תורגמה על ידי מחשב. עדיף לשקם את הגירסה האנגלית של האתר שלנו

מי MEVAS ואיפה אנחנו עובדים?

Mevas היא חברה גרמנית. אנו מתמחים בבדיקה לפני משלוח של כל הסוג של בניית מכונות, משאיות ומנופים. יש לנו רשת של מהנדסים במדינות רבות. Mevas עושה בדיקות של מכונות גדולות בבלגיה, צ'כיה, דנמרק, צרפת, גרמניה, הונגריה, איטליה, ליטא, פורטוגל, קטאר, עומאן, שוודיה, טורקיה, איראן, עיראק, מצרים, פולין, רוסיה, בריטניה, הולנד, איחוד האמירויות , ספרד, נורבגיה, סלובניה, סלובקיה ועוד כמה מדינות אחרות.

איזה סוג של מכונות אנו יכולים להעריך?

יש לנו ניסיון עם חופרים, מעמיסי אופניים, דחפורים, טרקטורים, מעמיסי מסלול, עובדי ריצוף אספלט, מגרסות, מנופים, מחפרי הריסה, מכונות עפר, תלמידי כיתות מנוע, גלילים וציוד אחר. אנחנו יכולים לעשות את הבדיקה על משאיות, משאיות מיקסר, משאבות בטון, כבאיות ומכונות גורפות.

ליהנות מהניסיון והמומחיות שלנו

אנחנו יכולים לעזור לך למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור העבודה שלך. יש מהנדסי MEVAS ניסיון רב בענף הבנייה. אנחנו יודעים שמכונה יכולה להיות הבחירה הטובה ביותר עבור העבודה שלך. לכל עבודות בניית מכונות ספציפיות בגודל שונה זמינות. אנחנו יכולים לעזור לך לבחור את מכונת הבנייה הנכונה עבור היישום שלך. אם אתה צריך לחפור בור, אם אתה עובד במחצבה או במכרה, אנחנו יכולים לעזור לך לבחור את המכונה הבנייה בשימוש הטובה ביותר. ואחרי שמצאת את המכונה הטובה ביותר שאנחנו יכולים לבצע את הבדיקה בשבילך לפני הלידה. בדרך זו תוכל לקבל מכונה טובה ביותר לכסף שלך.

אנחנו מדברים אנגלית שפה גרמנית, צרפתית וספרדית,.

משלוח של מכונות, מכירה של חלקי חילוף

MEVAS יכול לתמוך בלייעץ אודות משלוח מכונה למדינה שלך אתה. אנחנו יכולים לעזור לך למצוא חלקי חילוף. אנחנו יודעים מומחים רבים ברחבי העולם ואנחנו יכולים לעזור לך למצוא את המכונה שאתה צריך. MEVAS יכול לסקור המטען שלך עד שהגיע לנמל למשלוח. אנחנו נעזור לך להפוך את יבואה בטוח של מכונה.

MEVAS has a lot experience with machines of Caterpillar, Volvo, Komatsu, Terex, Liebherr, Case, CNH, New Holland, Hitachi, Grove, Tadano, Faun, Bomag, Voegele, Putzmeister, Schwing, Mercedes Benz, MAN. Call us to get more info about the service we can offer. On our contact page you can find all possibilities to get in contact with MEVAS.

Inspection info in various languages

We have added some basic info about Mevas Machinery inspections. You can find informations in Armenian, Azerbaijani, Estonian, Georgian, Dansk, Hebrew, Hindi, Indonesian, Malay, Korean, Mongolian, Swahili, Finnish, Swedish, Tajik, Thai, Turkish, Uzbek, Vietnamese, Kazakh , Serbian and Malaysian language.

Declaration about our cookie-policy and data protection terms english / deutsch.

Beispielbild