Ülevaatus masinad, kraana, veoauto

Hindamine masinate ja veoautod

Kas sa kavatsed osta kasutatud masin Euroopas või mujal? Sa ei tea, kas saab usaldada tarnija. Kas see on risk, et talle raha? Kui teil on vaja toetada importimisega kasutatud tehnika saate helistada firma MEVAS. Me saame aidata teil teha ostu rasketehnika edu.

(Vabandame. See on sihtleht ja keel on arvuti poolt tõlgitud. Parem on meie veebisaidi inglise keele versiooni kuulata.)

Hetkel MEVAS ja kust me töötame?

Mevas on Saksa ettevõte. Oleme spetsialiseerunud-eelseks kontrollimiseks igasugu ehitusmasinad, veoautod ja kraanad. Meil on inseneride võrgustik paljudes riikides. Mevas teeb kontrolle suurte masinatega Belgias, Tšehhi, Taani, Prantsusmaa, Saksamaa, Ungari, Itaalia, Leedu, Portugal, Katar, Omaan, Rootsi, Türgi, Iraan, Iraak, Egiptus, Poola, Venemaa, Suurbritannia, Holland, Emirates , Hispaania, Norra, Sloveenia, Slovakkia ja mõned teised riigid.

Millist masinate saame hinnata?

Meil on kogemusi ekskavaatorid, rataslaadurid, buldooserid, traktorid, roomiklaadurid, asfaldilaoturid, purustid, kraanad, lõhkujad, mullatöömasinate, teehöövlid, teerullid ja muid seadmeid. Me saame seda teha ülevaatus veoautod, segisti veoautod, betoonipumbad, tuletõrjeautod ja Teedepuhastusmasinad.

Kasu oma kogemusi ja teadmisi

Me saame aidata teil leida parim lahendus oma töö. MEVAS insenerid on pikaajaline kogemus ehitusvaldkonnas. Me teame, milline masin võib olla parim valik oma tööd. Iga ehitustööd on konkreetsed masinad erineva suurusega saadaval. Me saame aidata teil valida õige ehitus masin oma taotluse. Kui teil on vaja kaeva auk, kui sa töötad karjääri või kaevandusse, me saame aidata teil valida parim kasutatud ehitus masin. Ja pärast olete leidnud parim masin saame teostada kontrolli te enne sünnitust. Nii saad hea masin oma raha eest.

Me räägime inglise, saksa, prantsuse ja hispaania keeles.

Shipping masinate müük, varuosad

MEVAS saab teid aidata nõu umbes masin laevandus oma riigis. Me saame aidata teil leida varuosi. Me teame, paljud eksperdid üle maailma ja me saame aidata teil leida masin, mida vaja. MEVAS saab uurida oma last kuni ta jõudis sadamasse shipping. Me aitame teil teha ohutu masina import.

MEVAS has a lot experience with machines of Caterpillar, Volvo, Komatsu, Terex, Liebherr, Case, CNH, New Holland, Hitachi, Grove, Tadano, Faun, Bomag, Voegele, Putzmeister, Schwing, Mercedes Benz, MAN. Call us to get more info about the service we can offer. On our contact page you can find all possibilities to get in contact with MEVAS.

Inspection info in various languages

We have added some basic info about Mevas Machinery inspections. You can find informations in Armenian, Azerbaijani, Estonian, Czech, Georgian, Dansk, Hebrew, Hindi, Indonesian, Malay, Korean, Mongolian, Swahili, Finnish, Swedish, Tajik, Thai, Turkish, Uzbek, Vietnamese, Kazakh , Serbian and Malaysian language.

Declaration about our cookie-policy and data protection terms english / deutsch.

Beispielbild